قوانین و مقررات

قوانین و مقررات شرکت ویهان همراه ملل پارس.

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، شرکت ویهان همراه ملل پارس نیز با باور قلبی به اصول مشتری مداری و جلب رضایت شما عزیزان همانند گذشته با ارائه اجناس صد در صد اصلی با گارانتی معتبر و بهترین قیمت ‌سعی در عملی سازی این باور مهم دارد و در مقابل نیز شرکت ویهان همراه ملل پارس انتظار قبول و رعایت قوانین و اصول وضع شده در این صفحه که کاملا با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده منطبق است را جهت ایجاد شفافیت در یک خرید مطمئن از طرف کاربر و خریدار دارد، لذا با توجه به تغییرات دائمی این صفحه خواهشمند است قبل از هر خرید حتما این صفحه را به طور کامل مطالعه نمایید سپس خرید و‌ پرداخت خود را انجام دهید، چرا که نهایی کردن خرید شما از سایت ویهان همراه به معنای پذیش شرایط و قوانین وضع شده در سایت است...

1.شرایط و ویژگی کالا های موجود در سایت

1.1.تمامی کالا های ارائه شده در سایت ویهان همراه، از مبادی کاملا قانونی وارد کشور شده اند و همگی دارای ضمانت نامه از شرکت های دارای اعتبار هستند و تمامی شرکت های گارانتی کننده در مدت اعلامی جهت تحت پوشش گارانتی قرار دادن دستگاه موظف به ارائه خدمات به خریدار دستگاه هستند و شرکت ویهان تنها نماینده فروش محصولات میباشد و خریدار برای رفع هر گونه مشکل یا عیب در ظاهر دستگاه و‌ لوازم جانبی،مشکلات سخت افزار و نرم افزار،مغایرت سریال جعبه و گوشی،عدم صحت یا عدم ارائه کد فعالسازی،عدم وجود کارت گارانتی و هرگونه عیب یا مشکل دیگر موظف است به شرکت گارانتی کننده مراجعه کند و شرکت ویهان همراه ملل پارس هیچگونه مسئولیتی در قبال مشکلات مذکور ندارد.

1.2.قابل ذکر است که هزینه ریجستر تمامی مدل ها، توسط شرکت وارد کننده کاملا پرداخت شده و کد فعالسازی محصولات، از روی جعبه دستگاه یا کارت فعالسازی و یا از طریق سایت شرکت مربوطه قابل دسترسی است و خریدار موظف است پس از دریافت کالا نسبت به فعالسازی دستگاه از طریق سامانه همتا اقدام نماید (برخی مواقع به دلیل روند اداری ارائه سریال دستگاه ها توسط شرکت ها به سامانه همتا، سریال بعضی از دستگاه ها با تاخیر ده تا سی ر‌وزه در سامانه ثبت خواهد شد و خریدار موظف است بعد از مهلت مذکور، فعالسازی دستگاه را انجام دهد) و شرکت ویهان همراه ملل پارس هیچگونه مسئولیتی در قبال فعالسازی یا عدم فعالسازی دستگاه عهده دار نمیشود.

2.اطلاعات کاربران و خریداران

2.1.هر فرد حقیقی/حقوقی با وارد کردن اطلاعات مخصوص خود در فرم ثبت نام سایت، خود را به عنوان کاربر و خریدار سایت به ویهان همراه معرفی مینماید و بدیهی است عدم صحت یا سو استفاده از اطلاعات فرد دیگری به عهده فرد ثبت نام کننده و کاربر است. (و از طریق ای پی شخص ثبت نام کننده قابل پیگیری است)

2.2.در  هنگام پر کردن فرم ثبت نام کاربر موظف است تمامی اطلاعات را مطابق با کد  ملی ارائه شده ارائه دهد و در صورت عدم مطابقت و یا ارائه اطلاعات فاقد  اعتبار، حق ابطال سفارش و عودت مبلغ واریزی خریدار به حساب شخص واریز کننده  مبلغ بعد از 72 ساعت کاری برای شرکت ویهان همراه ملل پارس محفوظ است.

2.3.قید شدن اطلاعات ضروری کاربر در فاکتور  ثبت سفارش الزامی است و در صورت عدم قید شدن اطلاعات درخواستی در فاکتور به  دلایل فنی یا هر دلیلی ، حق ابطال فاکتور و عودت مبلغ خرید بعد از 48 ساعت  به حساب واریز کننده را برای شرکت ویهان همراه ملل پارس محفوظ  است.

2.2.لازم به ذکر است که شرکت ویهان همراه ملل پارس به اطلاعات خصوصی کاربرانی که از خدمات سایت استفاده می­کنند احترام میگذارد و از آن محافظت می­کند.

2.3.مشخصات،شماره تماس،ادرس و دیگر اطلاعاتی که کاربر هنگام ثبت نام در اختیار سایت قرار میدهد تنها اطلاعاتی هستند که مجموعه جهت تحویل اجناس و دیگر امور مربوط به خرید معیار قرار میدهد و به رسمیت میشناسد و کاربر فقط از طریق اطلاعات مربوط به پروفایل خود قادر به رسیدگی به امور خرید است. (لذا از ارائه اطلاعات فرد دیگری خودداری نمایید و دقت لازم در صحیح وارد کردن اطلاعات خود را مبذول فرمایید چرا که مسئولیت عدم صحت اطلاعات به عهده کاربر است.)

2.4.کارت بانکی و حساب بانکی که پرداخت و تسویه حساب فاکتور از آن انجام میشود به دستور پلیس فتا میبایست به نام کاربری که ثبت نام انجام داده است باشد،درغیر این صورت و یا درصورت عدم همکاری کاربر برای احراز و تطابق نام کاربر و کارت بانکی ، حق ابطال بی قید و شرط فاکتور برای شرکت ویهان همراه ملل پارس محفوظ است و مبلغ پرداخت شده توسط کاربر ، بعداز 72 ساعت کاری به حساب و یا کارتی که ازآن خرید انجام شده است عودت داده خواهد شد.

2.5.در صورت عدم صحت اطلاعات ارائه شده توسط کاربر و یا ایجاد شک و شبهه در صحت اطلاعات هویتی کاربر حق ابطال سفارش و عودت مبلغ در مهلت ۴۸ ساعته به حساب شخص واریز کننده برای شرکت ویهان همراه ملل پارس کاملا محفوظ است.

3.ثبت سفارش و ارسال مرسولات

3.1.ثبت سفارش کالاهای موجود در سایت در تمامی ساعات شبانه روز قابل انجام است و رسیدگی و ارسال سفارشات در اولین فرصت و نوبت فقط در ساعات و روز های کاری (ساعت ۱۰ الی ۱۸-روز های شنبه الی پنج شنبه به جز تعطیلات رسمی) انجام میشود و خریدار نیز در زمان های مذکور قادر به پیگیری تلفنی رسیدگی و ارسال مرسوله خواهد بود.

3.2.با توجه به احتمال نوسان قیمت ها (کاهش یا افزایش) تحت هر شرایطی (از جمله نوسانات ارز،تحریم،شرایط ثبت سفارش و ترخیص کالا و...)در هر مرحله ای از خرید، خریدار هیچگونه حقی برای ابطال و مرجوع کردن سفارش را ندارد.

3.3.ارسال سفارشات در شرکت ویهان همراه از طریق پست،تیپاکس،دفاتر پیک، با انتخاب نهایی کاربر و خریدار انجام میشود و شرکت ویهان همراه ملل پارس هیچگونه دخالتی در انتخاب نحوه ارسال خریدار ندارد و تنها موظف به تحویل مرسوله به مسئول تحویل و دریافت رسید یا امضا تحویل است و تمامی مسئولیت و عواقب بعد از تحویل مرسوله بر عهده خریدار یا مسئول ارسال است و خریدار خود موظف به پیگیری حل مشکل و مذاکره با مسئول تحویل میباشد.

3.4.تمامی مرسولات شرکت ویهان همراه ملل پارس قبل از ارسال به طور کامل بسته بندی و پلمپ میشوند و بدون هیچگونه ایراد،آسیب و اشکال (شامل پارگی،سوختگی،ضربه،بسته بندی و‌ پلمپ ناقص و... در ظاهر و داخل بسته بندی) تحویل مسئول ارسال میشود و خریدار موظف است در همان لحظه تحویل، مرسوله را بدون هیچکدام از موارد آسیبی مذکور تحویل گرفته و گشایش نماید و تعداد و‌ نوع اقلام سفارشی را کنترل نماید و در صورت مغایرت یا هر گونه آسیب مذکور در ظاهر یا داخل بسته بندی یا اقلام سفارشی از تحویل آن ممانعت نماید در غیر اینصورت وجود هر گونه اشکال و یا مغایرت در مرسوله تحویلی به عهده خریدار است. 

3.5.ثبت سفارش در سایت به منزله رزرو محصول می باشد و شرکت ویهان همراه ملل پارس هیچگونه تعهد و مسئولیتی درقبال سفارشات شما تا قبل از پرداخت نهایی ندارد . سفارش هایی که تا یک ساعت پس از ثبت ، پرداخت نگردند به عنوان لغوشده از طرف کاربر تلقی می‌شوند.

3.6.درشرایط خاص مثل فروش ویژه، احتمال لغو شدن سفارش به دلایلی مانند اتمام موجودی کالا وجود دارد و شرکت ویهان همراه ملل پارس مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش جدید اقدام کند. بدیهی است در این شرایط مبلغ پرداختی به حساب واریز کننده مسترد خواهد شد.
3.7.سفارش های پرداخت شده نیز به عنوان رزرو تلقی شده و پس از تایید کارشناسان فروش ارسال خواهد شد.

3.8.برای هر ثبت سفارش فاکتور معتبر و‌ رسمی صادر خواهد شد و در صورت لزوم اطلاعات فاکتور در بازه زمانی مشخص در اختیار سازمان،اداره و مراجع ذیصلاح  قرار داده خواهد شدو مشتری متعهد می­شود تمام حقوق دولتی از جمله عوارض، مالیات، بیمه و هر هزینه دولتی دیگر را برحسب مورد بر طبق قوانین جاری کشور پرداخت کند. بدیهی است مالیات بر ارزش افزوده بر اساس نرخ های تعیین شده توسط سازمان امور مالیاتی در فاکتور های رسمی صادره توسط فروشنده لحاظ می گردد و خریدار موظف به رعایت آن است و به عبارت دیگر درصورت تغییر نرخ های ارزش افزوده در هرزمان توسط سازمان امور مالیاتی، نرخ های جدید اعمال و خریدار حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت همچنین شرکت ویهان همراه ملل پارس مکلف است کلیه مبادلات و معاملات خود را طبق ماده 169 قانون مالیات های مستقیم به دارایی گزارش نموده و خریدار از این بابت هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت.

3.9.شرکت ویهان همراه ملل پارس همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می­دهد. با این حال، در صورتی که موجودی محصولی در ویهان همراه به پایان برسد، مشتری حق هرگونه اعتراض درباره این موضوع را از خود سلب می‌کند حتی پس از اقدام مشتری به سفارش گذاری، حق باطل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه آن به حساب واریز کننده سفارش برای ویهان همراه محفوظ است.

3.10.در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود درشرکت ویهان همراه ملل پارس حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام نشده توسط مشتری برای شرکت ویهان همراه ملل پارس محفوظ است وشرکت ویهان همراه ملل پارس وجوه دریافتی را ظرف مدت 72 ساعت کاری به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می­نماید.

3.11.برنامه های سفارش پیشنهادی به نسبت موقعیت مکانی و میزان ارزش سفارشات وضع شده اند و مشتری میبایست به نسبت شرایط بهترین روش را انتخاب نماید.

 

در صورت وجود هر گونه سوال و رفع ابهام در ارتباط با قوانین و مقررات با همکاران ثبت سفارش میتوانید (در ساعات اداری) تماس حاصل فرمایید... 021.76225040